Kontakt731 200 213Praca
Kategorie
Filtry
 • Promocje
  Dostępne
 • Cena
  -
 • Maksymalna moc grzewcza
  -
  kW
 • Liczba faz
  -

Pompy ciepła

Najlepsze do ekologicznego ogrzewania domu

Masz dość tradycyjnych sposobów ogrzewania domu? W takim razie zainwestuj w ekologiczne i niezwykle wydajne rozwiązanie – pompę ciepła. Dzięki niej ogrzejesz cały budynek, przez cały rok i bez konieczności przeprowadzania procesu spalania. Przekonaj się, co to jest pompa ciepła, jak działa i dlaczego powinieneś zainstalować ją w swoim domu.

Na jakiej zasadzie działa pompa ciepła?

Pompa ciepła stanowi alternatywny sposób ogrzewania domu, bloku lub mieszkania. Nie wymaga spalania węgla lub gazu, nie generuje też trujących zanieczyszczeń lub odpadów. Do działania pomp ciepła wystarczy energia naturalna, którą czerpie się z powietrza, wody lub gruntu.

To urządzenie wykorzystuje procesy termodynamiczne. Przetwarza naturalną energię w ciepło, które następnie transportowane jest do instalacji grzewczej. Jedyny koszt stały, który ponosisz, to wydatki za energię elektryczną (lub gaz) wykorzystywaną do przeprowadzania odpowiednich procesów.

W naszym sklepie internetowym kupisz m.in. monoblokowe pompy ciepła marki Haier. To jeden z czołowych producentów na rynku – od lat 80. jest liderem w rozwoju technologii grzewczych. Jeśli postawisz na tę markę, zyskasz pewność, że kupujesz przemyślany produkt, który posłuży Ci przez lata.

Wiesz już, jak działa pompa ciepła. Teraz dowiesz się, w jakich sytuacjach i dlaczego warto zainstalować ją nawet w starym domu z grzejnikami.

Przekonaj się, dlaczego inwestowanie w pompę ciepła naprawdę się opłaca

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które, w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi, może uniezależnić Twoje gospodarstwo domowe od rosnących cen prądu. Oferowane przez nas pompy ciepła monoblokowe są też niezwykle proste w montażu. Wystarczy, że zainstalujesz jednostkę na zewnątrz budynku i podłączysz do niej sterownik, który umieścisz w dowolnym, najwygodniejszym dla Ciebie miejscu. W kolejnym kroku podłącz centralne ogrzewanie, by cieszyć się odpowiednią temperaturą w całym budynku. Prosty montaż sprawia, że obecnie każdy może bez większych problemów wykorzystać u siebie pompę ciepła.

Co ważne, nasze pompy ciepła marki Haier (i nie tylko) pracują bardzo cicho dzięki zastosowaniu sprężarki DC Inverter oraz wygłuszających materiałów. To sprawia, że można je zamontować nawet w użytkowanym ogródku – nie wpłyną w negatywny sposób na jakość Twojego życia.

Bardzo cenna w monoblokowych pompach ciepła powietrznych jest też możliwość prostego połączenia ich z wieloma rodzajami ogrzewania. Jeśli w Twoim domu, oprócz tradycyjnych grzejników, masz też klimakonwektory lub ogrzewanie podłogowe, zasilisz je ciepłem pochodzącym z Twojej nowej ekologicznej pompy ciepła.

Godne polecenia pompy ciepła? Tylko w prolit.pl!

W sklepie online prolit.pl znajdziesz tanie i efektywne źródła ekologicznej energii. Zainwestuj w nasze pompy ciepła i przekonaj się, że nie będziesz już chciał zrezygnować z odnawialnych źródeł energii! A jeśli zechcesz dopytać nas o szczegóły, napisz na czacie, drogą e-mailową lub zadzwoń – nasi eksperci natychmiast rozwieją Twoje wątpliwości!

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop