Kontakt731 200 213Praca
Kategorie
Filtry
 • Wyświetl
  Tylko PROMOCJE
  Tylko dostępne
 • Cena (2,14 zł - 122,54 zł)
  -

CUPSYSTEM

CUP SYSTEM jest to rodzaj innowacyjnej technologii wykorzystywanej do spawania stali nierdzewnej oraz tytanu. Do tego rodzaju działań stosowana jest metoda TIG, z użyciem prądu stałego DC.

Wykonywanie prac spawalniczych z wykorzystaniem tego systemu przynosi wiele korzyści. Jedną z nich jest efektywniejsze zespolenie spawanych materiałów oraz generowanie znacznie mniejszych przebarwień termicznych. Zastosowanie technologii CUP SYSTEM ulepsza pracę osłony gazowej spoiny. Ponadto krótka dysza gazowa umożliwia operowanie palnikiem w obszarach cechujących się trudnym dostępem. W efekcie pozwala to pracować wydajniej, a jednocześnie szybciej osiągać zamierzone rezultaty. W celu zapoznania się z możliwościami prezentowanych rozwiązań, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Czym jest CUP SYSTEM?

Cupsystem to zaawansowana technologia spawania TIG, która wykorzystuje między innymi dysze, sitka i izolatory, do uzyskania precyzyjnych i dokładnych spoin. Ta innowacyjna metoda spawania staje się coraz bardziej popularna w przemyśle ze względu na swoją dokładność i skuteczność. Znajduje zastosowanie szczególnie w produkcji urządzeń elektronicznych, sprzętu medycznego, lotniczego i motoryzacyjnego.


Technologia CUP SYSTEM dedykowana jest do spawania:

 • Stali nierdzewnej
 • Tytanu
 • Pozostałych rodzajów metali

Czym charakteryzuje się CUP SYSTEM?

CUP SYSTEM to technologia posiadająca najwyższe standardy w branży spawalniczej. Urządzenia cechują się łatwością i wygodą użytkowania oraz zapewniają Długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Ponadto tego typu rozwiązanie jest optymalne zarówno dla przeszkolonych spawaczy, jak i osób, które posiadają urządzenia przeznaczone wyłącznie na użytek własny.


Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop