Kontakt731 200 213Praca
Kategorie

Maski ochronne

Jedną z najważniejszych kwestii, których nie należy pomijać w żadnej pracy, jest bezpieczeństwo. Można o nie zadbaćw bardzo prosty sposób - stosując się do przepisów BHP, a więc nie tylko używając danych narzędzi w należyty sposób,ale również używając odpowiedniego sprzętu, który ochroni Cię przed szkodliwymi czynnikami, na przykład oparamipodczas spawania czy lakierowania. Służą do tego między innymi przyłbice, specjalna odzież, rękawice, opaski, czapki,chusty i okulary, ale przede wszystkim maski ochronne.

Rodzaje i cechy masek

W naszym sklepie znajdziesz kilka produktów do wyboru: te o standardowym rozmiarze oraz dwóch: S/M i M/L.Dodatkowo, można je dopasowywać za pomocą kilkustopniowego, antypoślizgowego paska. Modele są objęte 3-letniągwarancją i zwiększają bezpieczeństwo dróg oddechowych przed niemal wszystkimi gazami, mgłami olejowymii wodnymi, oparami metali oraz cząsteczkami pyłu. Stanowią też trudną do przekroczenia barierę dla mikroorganizmów.Wszystkie maski ochronne są wyposażone w wymienne filtry typu HESPA i P3. Obudowa wykonana jest z medycznejklasy TPE, czyli elastomeru termoplastycznego. Dzięki temu produkty są bardzo lekkie, a co za tym idzie – wygodnepodczas długiej pracy. Co więcej, w części twarzowej nie zawierają elementów lateksowych i silikonowych. W przypadkumodeli z goglami: szybki są wykonane z poliwęglanowej szybki z powłoką odporną na zarysowania i zamglenia.

Komu się przydadzą?

Maski ochronne wykorzystywane są w wielu branżach, na przykład w spawalnictwie, produkcji, budownictwie, przemyślesamochodowym, stoczniowym, metalurgicznym, kamieniarskim, drzewnym, tekstylnym, a nawet rolnictwie. Jak widać, sąto zawody szczególnie narażone na powikłania związane z układem oddechowym. Niemniej jednak, nawet jeśli niezajmujesz się profesjonalnie lakiernictwem, czy jakąkolwiek inna dziedziną, która może w jakimś stopniu stanowićzagrożenie dla Twojego zdrowia, ale masz styczność, na przykład z oparami azbestu, powinieneś zaopatrzyć sięw maskę ochronną

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop