Kontakt731 200 213Praca

Fundusze unijne i krajowe na rok 2023 – sprawdź na co możesz liczyć!

Do końca naboru pozostało

0
0
0
0

Dla kogo dotacje z ARMiR do 150 000 zł?

1. Jeśli posiadasz co najmniej 1ha użytków rolnych lub nieruchomość która służy do prowadzenia produkcji w zakresie działów specjalnych produkcji rolnych.

2. Twoje gospodarstwo jest ukierunkowane na produkcję zwierzęcą (bydło, trzoda chlewna) lub roślinną. Hodowcy drobiu natomiast mogą skorzystać jeśli prowadzą tzw. chów ekologiczny.

Wyprodukowana energia musi być zużyta na potrzeby własne gospodarstwa rolnego. Zużycie gospodarstwa domowego może stanowić maksymalnie 20% całości. Przykładowo inwestycja na 50kW z czego 10kW może być wykorzystane na potrzeby gospodarstwa domowego.

100% gwarancji uzyskania

Skontaktuj się już teraz!

Kontakt telefoniczy

726 383 798 - Wnioski, dotacje, dofinansowania

Wraz z nowym rokiem ruszyły nabory do programów dotacyjnych zarówno tych z budżetu unijnego jak i krajowego. Dodatkowe środki są  szansą na realną zmianę. Inwestycje, modernizacje, restrukturyzacje – to tylko kilka możliwości wykorzystania dotacji. Programów jest sporo, form wsparcia również wiele, bo obok samych dotacji dostępne są też kredyty, pożyczki częściowo zwrotne, granty. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i gdzie szukać wsparcia?

Biuro Pozyskiwania Funduszy Unijnych Prolit świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dodatkowych środków (unijnych i krajowych) na wszelkiego rodzaju inwestycje. Począwszy od analizy potrzeb, przez identyfikację możliwości zdobycia dofinansowania, znalezienie odpowiednich programów, kompleksowe wypełnienie wniosku, na rozliczeniu przyznanych środków kończąc. Biuro Prolit zapewnia profesjonalną i stałą opiekę, obejmującą wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania, a wynagrodzenie za usługi jest zależne od przyznanej pomocy i rozliczane dopiero po zakończonym procesie.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Daj znać innym co myślisz o tym poście.
Najpierw musisz się zalogować.
test, Dziękuję za profesjonalną pomoc przy złożeniu wniosku. Czekamy za decyzją. Pozdrawiam

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop