Podobne produkty
Parametry techniczne
Rozmiar
S/MM/L
Producent
GVS
Spełniane normy
EN 405:2001+A1:2009EN 14387:2004+A1:2008EN 140:1998
Opis produktu
Półmaska GVS Elipse ABE1 P3 RD - przygotowana do działania!
Lekka oraz komfortowa maska doskonale dopasowuje się do twarzy umożliwiając pełny obraz widzenia. Wymienne filtropochłaniacze są idealnym rozwiązaniem do ochrony dróg oddechowych zapewniając pełne bezpieczeństwo przed większością gazów i oparów organicznych, pyłów takich supstancji jak opary metali, mgieł oraz mikroorganizmów (bakterii oraz wirusy).
Wykorzystywana jest w bardzo wielu gałęziach przemysłu np. w spawalnictwie, produkcji, budownictwie ale także w przemyśle samochodowym, stoczniowym, drzewnym, metalurgicznym, tekstylnym oraz w przemyśle rolniczym.
Cechy oraz Właściwości
- Półmaska wykonana jest z niezwykle dobrej jakości elastomeru termoplastycznego, TPE klasy medycznej.
- Filtry mechaniczne wielowarstwowe typu HESPA (High Efficiency Synthetic Particulate Airfilter) + P3 > 99,95% (sprawność minimalna filtrów).
- Pochłaniacze wykonane z węgla aktywowanego zamkniętego w niezwykle szczelnej obudowie z ABS.
- Filtr jest trwale zintegrowane z pochłaniaczem.
- Półmaska została wykonana w taki sposób aby była w pełni kompatybilna z innymi środkami ochrony głowy oraz oczu.
- Wysoki komfort podczas długotrwałej pracy zapewnia bardzo lekka część twarzowa z wykonana z elastomeru
- Spory centralny zawór zwrotny zmniejsza do minimum opór oddechowych użytkownika
- Lekki oraz bardzo wygodny pasek bezpoślizgowy który jest regulowany w 4 pozycjach, gwarantuje bardzo bezpieczne stosowanie w warunkach wilgotności.
- Czas przechowywania maski: 3 lata zgodnie z instrukcją
- Dostępne w rozmiarze S/M oraz M/L.

Opinie klientów