Kontakt731 200 213Praca
Kategorie
Filtry
 • Promocje
  Dostępne
 • Cena
  -
 • Maksymalne napięcie zasilania
  -
  V
 • Moc
  -
  WkW
 • Liczba faz
  -
 • Waga
  -
  kg
 • Liczba MPPT
  -

Falowniki

Falowniki to urządzenia, które są niezbędne do konwersji prądu stałego wytwarzanego przez panele słoneczne na prąd zmienny, który może być wykorzystany do zasilania urządzeń elektrycznych w domu lub przesyłany do sieci energetycznej.

Inwerter może być jednofazowy lub trójfazowy, w zależności od rodzaju instalacji i zapotrzebowania na moc. Istnieją także falowniki sieciowe, które pozwalają na podłączenie systemu fotowoltaicznego do sieci energetycznej.

Czym kierować się przy wyborze falownika?

Przy wyborze inwertera warto kierować się nie tylko ceną, ale również jakością i efektywnością urządzenia oraz renomą producenta. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszych profesjonalistów, którzy pomogą dobrać najlepszy falownik do indywidualnych potrzeb i zapewnią fachowy montaż oraz konserwację. Dzięki temu system fotowoltaiczny będzie działał sprawnie i efektywnie, a koszty energii elektrycznej zostaną zredukowane.

Wybierając wysokiej jakości falownik fotowoltaiczny, klienci mogą oszczędzać na rachunkach za energię, dbać o środowisko oraz mieć pewność, że inwestycja ta będzie się opłacać przez wiele lat.

W naszej ofercie falowników znajdują się między innymi firmy takie jak Growatt, Kechua Tech, Azzurro, Huawei, Foxess, Solplanet, Solis i SolarEdge. Każda z tych firm oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie falowników, zapewniające wysoką jakość i niezawodność.

Inwertery do fotowoltaiki są urządzeniami niezbędnymi do skompletowania pełnej instalacji fotowoltaicznej. Ich główną rolą jest zmiana prądu stałego na prąd zmienny. Falowniki należy dobierać indywidualnie do specyfiki montowanego systemu. Produkty przeznaczone są do konkretnych typów systemów oraz ich wielkości. W celu zaoferowania naszym klientom jak najszerszego wyboru produktów, nawiązaliśmy współpracę z cenionymi producentami falowników. W naszej ofercie znajdziesz, więc produkty firm, takich jak: FoxESS, Kehua Tech, czy Huawei. Oprócz szerokiego wyboru marek inwerterów do fotowoltaiki oferujemy także produkty o różnorodnej mocy. Wybór falownika uzależniony jest przede wszystkim od ilości paneli fotowoltaicznych. Należy dobrze dopasować parametry obu produktów, by uzyskać jak najskuteczniejsze efekty. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z produktami, ale również z innymi akcesoriami do montażu paneli fotowoltaicznych, które są niezbędne w pracach instalatorskich.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop