Kontakt882 510 524
Kategorie
Sortuj

Zespawać ze sobą różne elementy to jedno, a zrobić to dobrze, w profesjonalny sposób to drugie. Samo poprawnewykonanie czynności, która polega na połączeniu ze sobą dwóch lub kilku części, zwykle zróżnicowanych między sobąpod względem materiałów, nie jest gwarancją dobrego efektu. Dlaczego? Ponieważ na wytrzymałość otrzymanegoelementu ma wpływ wiele czynników, na przykład sposób zabezpieczenia materiałów przed działaniem wysokiejtemperatury oraz zadbanie o powłokę antykorozyjną. Produkty takie jak pasty spawalnicze nie tylko więc ułatwiają pracę,ale również wpływają na jej jakość.

Rodzaje chemii technicznej

W tej kategorii naszego sklepu internetowego Prolit znajdziesz produkty sprawdzonych, dostępnych wiele lat na rynkumarek, takich jak Solar Flux, Amasan, Ideal Proffesional i Schmith. Wśród chemii tego typu wymienić można czterywarianty past spawalniczych:

- polerskie – używane są na końcu prac do wykończenia zespawanych elementów;

- antyodpryskowe – służą do zabezpieczania sprzętu, na przykład uchwytów, dysz gazowych oraz końcówek prądowych;

- do wytrawiania – podobnie jak polerskie, używa się ich dopiero po zakończeniu spawania w celu usunięcia powstałychpodczas pracy tlenków, które mogłyby się przyczynić do szybszej korozji materiałów;

- topniki – to specjalne pasty spawalnicze, które ułatwiają lutowanie (zarówno miękkie, jak i twarde) oraz spawanie natrudnych powierzchniach, na przykład miedzianych lub chromoniklowych.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop