Kontakt731 200 213Praca
Kategorie
Filtry
 • Wyświetl
  Tylko PROMOCJE
  Tylko dostępne
 • Cena (879 zł - 10135,04 zł)
  -
 • Producent
  • Ideal (17)
  • Telwin (1)
 • Moc (5 kW - 12 kW)
  -
  kW
 • Waga (28 g - 75 kg)
  -
  gkg

Spawarki TIG

W tej kategorii znajdziecie Państwo niezbędny sprzęt dla branż i specjalistów z przemysłu metalowego. Dostępnew ofercie markowe spawarki TIG łączą w sobie nowoczesny design i możliwość pełnej kontroli efektów pracyw powszechnie używanych trybach (m.in. DC, DC PULS, MMA).Oferowane spawarki TIG nadają się do scalania stali nierdzewnych, węglowych i niskostopowych - w tym miedzi oraztytanu. Praca zachodzi w osłonie gazów obojętnych, a cały system składa się ze źródła z sieciowym przyłączem, przewodu elektrodowego oraz dodatkowego zakończonego masą.

Funkcjonalne i solidne spawarki TIG

W asortymencie znajdziecie również Państwo urządzenia uniwersalne AC/DC oraz te do konkretnych potrzeb, działającena prąd stały (DC) oraz zmienny (AC). Sprawdzą się tam, gdzie konieczne będzie wykonanie wysoko jakościowej spoin.Bezproblemowo poradzą sobie z łączeniami małych elementów konstrukcyjnych w postaci rur oraz blach.

Z racji wysokiego napięcia zastosowano w nich wydajny system chłodniczy, który zwiększa wydajność urządzenia. Na dodatek spawarki TIG wyposażono w system przeciw przeciążeniowy, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo specjalisty. Tego typu urządzenia z naszego sklepu cechuje też solidna konstrukcja – z powodzeniem można z nich korzystać nawet podczas trudnych warunkach pracy.

Sprzęt najwyższej klasy

Dzięki nim można tworzyć drobne, proste oraz skomplikowane łączenia. Sprzęt jest też lekki i wygodny w używaniu, coznacznie wpłynie na precyzję spawania, nawet przy konieczności przenoszenia urządzenia. To właśnie one udowadniają,że estetyka i komfort pracy idzie w parze z trwałością. Solidność, wygoda, dokładne zajarzenie oraz stabilny łuk to właśnie to, co cechuje nasze urządzenia TIG. Zapewniamy Państwa, że spełniają one wszystkie wymagania, które są istotne dla profesjonalistów i specjalnych zakładów produkcyjnych czy warsztatów. Możliwości regulacyjne pozwalają dopasować sprzęt do każdego zadania. Dzięki temu zawsze możecie Państwo liczyć na pełną kontrolę.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop