Kontakt731 200 213Praca
Kategorie
Filtry
 • Promocje
  Dostępne
 • Cena
  -
 • Producent
  • Ideal
  • Telwin
 • Moc
  -
  kW
 • Waga
  -
  kg

Półautomaty spawalnicze MIG/MAG

Praca tych urządzeń opiera się na wykorzystaniu elektrody topliwej w osłonie gazów obojętnych bądź aktywnych. MetodaMIG/MAG charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością, jest stosunkowo łatwa do opanowania w porównaniu do innychtechnik, a pracę półautomatem spawalniczym można wykonywać w praktycznie wszystkich pozycjach. Produkty stosujesię na szeroką skalę do łączenia elementów i konstrukcji wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej, kwasoodpornej,a także aluminium.

Szeroki wybór sprzętu IDEAL

Półautomaty spawalnicze MIG/MAG oferujemy w bogatej gamie wariantów – dostępnych jest ponad 40 modeli, w tymchoćby IDEAL TECNOMIG 505W PULSE SYNERGIC, który idealnie sprawdzi się w zakładach przemysłowych orazw użytku profesjonalnym. Urządzenie wyposażone jest w chłodnicę, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysokąwydajnością, a parametry pracy można precyzyjnie wyregulować w zależności od czekającego na nas zadania.Wystarczy skorzystać z cyfrowego panelu sterowania i dosłownie w ciągu kilku sekund ustawić właściwą częstotliwośćpulsu, długość łuku w pulsie czy indukcyjność, a z uzyskaniem spoiny o określonej jakości nie będzie żadnychproblemów.

Inwerterowe półautomaty spawalnicze MIG/MAG w najlepszym stosunku jakości do ceny

W asortymencie znajdują się również o wiele tańsze modele, które z powodzeniem można stosować choćby przy pracachkonserwacyjnych, budowlanych, remontowych czy podczas naprawy nadwozia samochodowego. Do niedrogichpółautomatów spawalniczych MIG/MAG w wersji inwerterowej należą przykładowo produkty z serii IDEAL Praktik. Zczystym sumieniem możemy polecić je do warsztatów blacharskich, ale również do użytku domowego, gdzie w zupełnościwystarczy prąd spawania 200A.

Jeżeli niezbędne są natomiast urządzenia zapewniające większe możliwości w zakresie łączenia np. elementów zaluminium i jego stopów, stali nierdzewnej czy stali węglowych, warto zaopatrzyć się w mocniejszy sprzęt. Dobrymrozwiązaniem będzie z pewnością półautomat MIG/MAG TECNOMIG 365 PULSE SYNERGIC, który dodatkowo nadajesię do blach ocynkowanych. Jego moc to aż 14,2 kW – wynik właściwie bezkonkurencyjny w przypadku sprzętu tej klasy.

Kompetentne doradztwo przy zakupie sprzętu

Jeżeli nie masz pewności, który z oferowanych półautomatów spawalniczych MIG/MAG najlepiej sprawdzi sięw konkretnym zastosowaniu, skorzystaj z pomocy ekspertów Prolit. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całąofertą oraz do składania zamówień

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop