Kontakt731 200 213Praca

Jakie narzędzia powinien mieć w swoim garażu każdy majsterkowicz?

Co powinno się znaleźć w wyposażeniu Twojego warsztatu domowego?

Najważniejszą rzeczą dla klientów przy wyborze narzędzi jest jakość oraz trwałość narzędzi czy akcesoriów. We współczesnym warsztacie dominuje technologia, samo know-how nie wystarczy, aby zapewnić najwyższą jakość wykonania. Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu,najlepiej dobrych, sprawdzonych narzędzi warsztatowych producentów który będzie służył przez wiele lat.

Zakup powinien być odpowiednio przemyślany pod kątem prac jakie chcemy wykonać. Istotne jest również jak bardzo zaawansowanymi użytkownikami jesteśmy. Należy rozeznać się co będzie nam niezbędne.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia są oczywiście klucze. Podczas zakupu musimy zwrócić uwagę na to ile jest ich w komplecie i czy producent narzędzi do przydomowego warsztatu jest sprawdzony.

Kolejnym rodzajem kluczy które są potrzebne praktycznie przy każdym drobnym zadaniu są klucze płasko-oczkowe.

Do przykręcania elementów przydadzą się śrubokręty. W momencie kiedy przykręcania jest wiecej z pewnością przyda się wkrętarka, która ułatwi i znacznie przyspieszy proces oszczędzając tym samym czas przez co nasze dzieło będzie gotowowe kilkanaście razy szybciej.

Jest jednak jeszcze jedna kwestia, do której chcielibyśmy nawiązać, ponieważ według nas to sprawa istotna, a wielu zapracowanych fachowców niestety ignoruje tę część dbałości o swoje stanowisko pracy. Chodzi mianowicie o BHP pracy każdego majsterkowicza.

Przy szlifowaniu czy polerowaniu powierzchni warto zadbać o nasze płuca czy oczy. W tym celu należy wybrać odpowiednią maskę przeciwpyłową czy rękawice które przydatna będą również podczas procesu malowania czy lakierowania. Nasze oczy możemy chronić przed opiłkami czy kurzem wybierając odpowiednie okulary lub gogle. Używając trochę cięższego sprzętu typu: szlifierki, piły lub wyrzynarki warto pomyśleć o trochę grubszych rękawicach wzmacnianych (np z powłoką kevlarową). Uchroni nas to przez niespodziewanymi zdarzeniami typu odłamki metali czy gorące iskry.

Jeśli nie wiesz jak dobrać odpowiedni sprzęt, czego będziesz potrzebował opowiedz nam o swoim projekcie czy planach a postaramy się dobrać odpowiednie narzędzia i sprzęt tak by wykonały swoją pracę oraz na dłużej zagościły w Twoim warsztacie używając ich przy przyszłych pracach.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Daj znać innym co myślisz o tym poście.
Najpierw musisz się zalogować.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop