Kontakt731 200 213Praca

Pompa ciepła monoblok KAISAI 14 kW - 16kW R290 (3-fazowa)

0.0
14 kW
16 kW

szt.
Formy płatności
Czas realizacji
- 3 dni robocze
Dostawa
- 159,00 zł
Darmowa dostawa
- od 300,00 zł
Kontakt

Parametry techniczne

Marka
Kaisai
Maksymalna moc grzewcza
14 kW16 kW
Typ
Monoblok
Liczba faz
3
Waga
160 kg
Kod producenta
KHX-14PY3KHX-16PY3

Opis produktu

Charakterystyka Pompy Ciepła Kaisai KHX

Obsługa układów grzewczych i produkcja ciepłej wody użytkowej

Wbudowany układ sterowania przygotowany do podłączenia dodatkowych elementów (opcja): dwustopniowy przepływowy podgrzewacz, zawór przełączający, czujniki temperatury zasobnika, czujniki temperatury pomieszczenia, dodatkowe termostaty i inne wejścia sterujące

Inteligentne odraszanie wymiennika

Centralny system sterowania

Panel i górna pokrywa wykonane z odpornego na korozję materiału ASA

Izolacja dźwiękoszczelna, amortyzacja i redukcja hałasu

Intuicyjne sterowanie

Wielojęzyczne menu, w tym język polski

Pompy Ciepła Kaisai Monoblok R290 (KHX)

Połączenie przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego R290 i technologii inwerterowej pozwala zapewnić wydajne ogrzewanie i chłodzenie domu oraz ciepłą wodę użytkową nawet w ekstremalnie zimnym klimacie. Innowacyjna konstrukcja pompy ciepła, zastosowane materiały oraz rozwiązania techniczne zapewniają cichą pracę urządzenia. Dodatkowym atutem pomp jest stylowy design obudowy o wyróżniającym się wzorze fali i oryginalnym panelu bez widocznych śrub na powierzchni jednostki. Wysoki komfort użytkowania pompy zapewnia centralny system sterowania z wysokiej klasy sterownikiem wyposażonym w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy umożliwiający szybki wgląd w parametry urządzenia oraz jego zdalną obsługę.

Energooszczędne rozwiazanie dla Twojego domu lub firmy

Pompa ciepła pobiera darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystuje ją do ogrzewania i chłodzenia budynku lub do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Jest to tanie, ekologiczne i niezawodne źródło ciepła, z którego może skorzystać każdy. Dzięki nowoczesnej technologii, pompy ciepła Kaisai pracują w bardzo szerokim zakresie temperatury zewnętrznej oraz osiągają wysokie parametry temperatury systemu grzewczego lub ciepłej wody użytkowej. Brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezobsługowość czynią pompy ciepła Kaisai idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto buduje dom, ale i wymienia lub modernizuje istniejące źródło ciepła.

Pompy ciepła Kaisai mają zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i komercyjnym. Odnawialne źródła energii (OZE) opierają się na naturalnych zasobach, których pozyskiwanie zapewnia nie tylko bezemisyjną produkcję energii, ale także cały szereg możliwości jej wykorzystania. Ze względu na stosunkowo łatwy dostęp do technologii i możliwość wykorzystania zarówno przez firmy, jak i pojedyncze gospodarstwa domowe największą popularnością cieszą się energia pozyskiwana z powietrza oraz słońca. Oferta Kaisai obejmuje nowoczesne rozwiązania z zakresu OZE, do których należą pompy ciepła powietrze- -woda, centrale rekuperacyjne z odzyskiem ciepła oraz moduły i inwertery fotowoltaiczne.

Bezpieczny czynnik chłodniczy R290

Czynnik chłodniczy R290 znany jest pod nazwą zwyczajową propan – to bezbarwny, bezwonny związek organiczny należący do grupy węglowodorów nasyconych występujących naturalnie w złożach gazu ziemnego. Urządzenia bazujące na propanie od wielu lat z powodzeniem pracują w różnych krajach Unii Europejskiej.

Zalety pomp ciepła Kaisai

INTELIGENTNE ODSZRANIANIE WYMIENNIKA

CENTRALNY SYSTEM STEROWANIA

ENERGOOSZCZĘDNA POMPA OBIEGOWA

KOLOROWY, DOTYKOWY WYŚWIETLACZ

INTUICYJNE STEROWANIE

TECHNOLOGIA INWERTEROWA

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Popularne kategorie

Dowiedz się więcej

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przelewy24
Blik

Przesyłki nadawane dzięki

InPost Pocztex DPD

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop